Neredesiniz?

Biz Kimiz?

img1

Babadan kalma bir beceriyi devam ettireme gururunu yaşıyoruz.

Menü Kabı, Hesap Sümeni, Hotel Oda Sümenleri, İmza Deskleri, Toplantı Odası Sümenleri, Resepsiyon Sümenleri gibi bir çok deri ve diğer malzemelerden mamul ürünleri el işi ile tasarılıyor ve üretiyoruz.

Ürün Grupları

Menü Kabları; Menü Kılıfları

Yemek Deri Menü Kabları, Şarap Menü Kabları, Snack Menü Kabları, İçecek Menü Kabı, Alkollü Menü Kabı, Deri Menü Kılıfları, Pvc Menü Kılıfları, Kağıt Sıvama Menü Kabları, Kağıt Menüler, Cilt Bezi Menü Kabları, Ahşap Menü Kabları.

Hesap Sümenleri, Adisyon Sümenleri, Hesap Alma Kabları

Cepli Hesap Sümenleri - Hesap Kabları, Sığ Kutu Hesap Sümenleri, Ahşap Çıtalı Derin Kasalı Hesap Sümenleri.

Otel Ürünleri

Deriden Oda Sümenleri, Deriden Organizer Kılıfları, Resepsiyon Sümenleri, Toplantı Sümenleri, Mini Bar Menü Kabları, İmza Deskleri, Deriden Çamaşırlık, Deriden Oraganizer, Deriden Ayakkabı Kabları, Deriden Bagaj Etiketleri, Kağıt Oda Sümeni, Ahşap Oda Sümeni, Ahpa Peçetelik, Deri Peçetelik, Deri Çöp Kovası, Kumanda Kılıfı, Deri Magazinlik Dergilik.

Tasarım

Kurumsal Kimlik, Logo, Broşür, Afiş, Menü İçleri, Web Sitesi.

Özel Çalışmalar

Özel Kutular, Diploma Kabları, Sertifika Kabları

Menü Kabı ve Hotel Deri Ürünlerinin Gerekliliği..

Tüm işletmeler için kullanılması elzem hale gelen menü kılıfları, Hoteller için Oda Sümenleri, Toplantı Masa Sümeni, Hesap Alma Sümenleri aynı zamanda kullanıldığı alanlara şıklık da katmaktadır. Mmenü kabları, menü sunumunuzu etkinleştirir. Yemeklerinizi, içeceklerini, ikramlarınızı satabilmek için size hizmet eder.

Dayanıklı Menü Kabı Menü Kılıfı ile el işçiliği ile üretilen ekonomik ürünlerimiz sunumunuzu etkinleştirir.

Canon en son teknolisi ile donatılmış, Alman Hensel Işık Setupı ile aydınlatılan masa styling her açıdan yemek fotoğraflarınızı görsel şölene çevirir. Profesyonel fotoğraf çekim ekibimiz, grafik tasarım ajansımız size yakışan sunumları deneyim ve tecrube ile ortaya çıkarabilir.

Menü Kablarımız ve Deri Hotel ürünlerimiz için; Kim ne dedi?